Om oss

Velkommen til Borge

Borge er Norges ledende leverandør av tapeter til faghandelen.

Vi selger også interiørtekstiler til mange butikker rundt i landet. Vi markedsfører kjente merkevarer som Boråstapeter, Cole & Son og Mr Perswall i tillegg til at vi fører produkter fra andre ledende produsenter i Europa. Vi har et bredt utvalg av tapeter i høy kvalitet.

Se alle tapetene

Ansatte

Office

Marianne Krog Sand
Managing Director
  +47 91364357
  marianne@borge.no
Gro Fadum
Finance
  +47 90671805
  gro@borge.no
Kristin H. Børnvik
Marketing
  +47 99568270
  kristin@borge.no

Sales

Vibeke Sandven
Sales domestic
  +47 92608347
  vibeke@borge.no
Johnny Karlsen
Sales domestic
  +47 45957394
  johnny@borge.no
Tom Rune Bergestuen
Sales domestic
  +47 94502480
  tom.rune.bergestuen@borge.no
Runi Salomonsen
Sales domestic
  +47 90104603
  runi@borge.no